YÖNETİM PANELİ
HAZIR WEB SİTE PAKETLERİ
YÖNETİM PANELİ KULLANIMI
Not: Bu sayfada anlatılan yönetim paneli özellikleri genel anlamdadır. Yani, temanıza (web site paketinize) göre özellikler değişebilir.
   GENEL AYARLAR MENÜSÜ
Bu bölümde site başlığı, site ismi, telefon, fax, adres, facebook linki, twitter linki, googl map kodu gibi temel bilgileri güncelleyebilirsiniz.
  MENÜ YÖNETİMİ
Bu bölümde ana menü oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ana menüye sıra, link ve açılma şekli gibi özellikler tanımlayabilirsiniz.

Yine bu bölümde alt menü oluşturabilirsiniz. "Alt Menü Ekle" menüsüne tıklayarak hangi ana menünün altına eklencekse seçip menü ismini giriniz.
  SAYFA YÖNETİMİ
Bu bölümde sınırsız sayfa oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda sayfa içinde galeri ve iletişim formu ekleyebilirsiniz.

Sol menüde görünmesini istediğiniz sayfanın "Sol Menüsünde görünsün mü" seçeneğini "Evet" olarak seçmeniz gerekmektedir.

Sayfa eklerken "Sayfa Tipi" ni boş bırakırsanız site bağımsız olarak yani arka planda yayınlanır ve sayfanın linkini alarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. (Menüde, sayfa içeriklerinde vb...)
  HİZMETLERMİZ SAYFASI EKLEME
Hizmetlerimiz sayfası eklemek için "SAYFALAR" menüsünden "Sayfa Ekle" ye tıklayınız. Açılan sayfada sayfa bilgilerini girdikten sonra "Sayfa Tipi" Kısmını "hizmetlerimiz" olarak seçiniz...
  KATEGORİ VE ÜRÜN EKLEME

Ürün eklemek için öncelikler ürünün ekleneceği kategoriyi girmeniz gerekir. (Örn: Oturma Grupları, Yemek Takımları gibi...)
Kategori eklemek için "Kategori Ekle" menüsüne tıklayınız. Burada kategori adını, açıklamasını, sırasını ve resmini girerek ekleyiniz.
Daha sonra "Ürün Ekle" münüsüne tıklayınız. Açılan sayfada ürünün ekleneceği kategoriyi seçiniz (Alt kategori yok ise "ürün alt kategorisi" seçiniz kısmını boş bırakın.)
Ardından ürün adını, açıklamasını, ürün resmini, fiyatını, sırasını, açılma şeklini, anahtar kelime ve açıklamalarını varsa ürün galerisini seçtikten sonra kaydedin.

(Not: Ürün ekleme formunda yer alan "Anasayfada görünsün mü?" kısmı temaya göre değişebilir. Temanızda anasayfa ürün vitrini bölümü varsa ise seçim yapabilirsiniz. Yok ise boş bırakabilirsiniz.)

Alt kategori eklemek için "Al Kategori Ekle" menüsünü kullanabilirsiniz.

  GALERİ VE RESİM EKLEME
Öncelikle galeri kategorisi ekleyiniz. "Galeri Kategori Ekle" menüsünden galeri adını, resmini, sırasını ve durumunu ayarlayıp ekleyin. Daha sonra "Galeri Resim Ekle" menüsüne tıklayınız. Sonra hangi albüme / kategoriye eklemek istiyorsanız seçin ve ekleyin.

(Not: Galeri kategorisi oluştururken "Durum" kısmı aktif olan galeriler galeri sayfasında görünür. Pasif olanalar ise görünmez. Ancak sayfa içine, ürün detaylarına veya haber detayına galeri olarak kullanabilirsiniz.)
  HABER EKLEME
Haber eklemek için "Haber / Duyuru" menüsüne girip haber ekleyebilirsiniz.
Haber altına oluşturduğunuz bir resim kategorisi varsa ekleyeblirsiniz
  SLİDESHOW / SLİDER EKLEME
"SLİDESHOW Yönetimi" menüsüne girip ekleyebilirsiniz.
  DİĞER AYARLAR

Bu bölümde ise, temanızın (web site paketinizin) desteklediği diğer ayarlar yer almaktadır.

 

1 GÜNDE KURULUM
Sipariş işlemlerinden sonra web siteniz 24 saat içinde hazır
YÖNETİM PANELİ
Yönetim paneli sayesinde içerik ekleyin ve güncelleyin
TASARIMLAR / PAKELER
Web site paketlerimizi detaylı bir şekilde inceleyin
YARDIM / S.S.S
Yardım ve sık sorulan sorular için tıklayın
PANEL KULLANIMI
Yönetim paneli nasıl kullanılır?
Nasıl içerik eklerim?