SAĞLIKLI VE FORMDA KALMANIN DOĞAL YOLU

Formda kalmak yalnızca fiziksel değil, ruhsal ve zihinsel sağlığı da içeren genel bir sağlıklı olma halidir. Beslenme ve fiziksel aktivite, formda kalmanın iki temel unsurlarındandır. Modern yaşam biçimi ile gelen stres, hareket azlığı, sağlıksız beslenme alışkanlığı insan sağlığını sürekli olumsuz etkilemektedir.

Fitoform  tabiattın en özel ve doğal bitkilerini içermektedir. Anadolunun  zengin florası hiçbir katkı maddesi kullanılmadan  sunulmuştur. Ayrıca içeriğindeki l- karnitin,  vücutta Lizin ve Metiyonin aminositlerinden sentezlenebilen, aslında bir aminoasit olmamasına rağmen yapısı benzediği için aminoasit gibi değerlendirilen, yağ asitlerinin mitokondriye (hücrelerde enerji üreten organel) taşınmasına yardımcı olan bir bileşiktir.

TANITIM VİDEOSU



 
AKSU ViTAL FiTOFORM +PLUS KAPSÜL 
  • Fitoform +Plus kapsül: 12 bitki, Glucomannan ve L-Carnitine içermektedir. 
  • Kullanımı: Yetiskinler için sabah, ögle, aksam ögünlerinden yarım saat önce ikiser kapsül alınması tavsiye edilir.

SHIFFA HOME FiTOFORM KAYISILI BiTKi ÇAYI
  • Fitoform Karısık Bitki Çayı: 9 bitki ve L-Carnitine içerir. içeriginde bulunan granül kayısı suyu ve meyve aroma vericileri ile seker ilave edilmeksizin içilebilir.
  • Kullanımı: Süzen poseti zarfından çıkarınız. Fincana 1 adet süzen poseti daldırın ve üzerine henüz kaynamıs suyu ekleyiniz. 3-5 dakika demlenmeye bırakınız. Sıcak veya soguk olarak servis yapınız.
 
AKSU ViTAL YULAF KEPEGi
  • Kullanımı: Soguk süte, yogurda, meyvelere eklenerek, çorba - salata v.b. yiyeceklere serpilerek kullanılabilecegi gibi yemek pisirirken baharat yerine de  tercih edilebilir. Ayrıca yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kasıgı alınması tavsiye edilir.

 

EK BiLGiLER:

  • Aksu Vital ürünleri; renklendirici, koruyucu, koku düzeltici, boyar madde, tatlandırıcı, seker, tuz içermez. Vejetaryanlar için uygundur.


Ad Soyad
Telefon
E - Posta Adresiniz
Doğrulama Kodu
c88d